Телефонна лінія «довіри» (06264) 3-10-13 щодня з 08.30 до 11.30, з 13.30 до 15.00, крім вихідних

 

Відділом державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Донецькій області з метою надання безоплатної правової допомоги 21 вересня 2017 року проведено спільні прийоми громадян з питань державної реєстрації у режимі відеозв’язку (Skype) з Торецьким бюро правової допомоги Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги відповідно та Авдіївським бюро правової допомоги Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги до затвердженого плану спільних прийомів громадян на друге півріччя 2017 року.

Під час консультування громадяни скористались можливістю отримати правову допомогу з нагальних питань державної реєстрації. Зокрема, надано консультації з питань створення, внесення змін до відомостей та припинення діяльності громадських формувань. Всі учасники отримали відповіді на свої запитання в рамках чинного законодавства.

Адреси та контактні данні для подання документів, методичні матеріали з приводу державної реєстрації громадських формувань доступні на сайті Головного територіального управління юстиції у Донецькій області за посиланням: http://ddr.justice-dn.gov.ua/.

Відділ державної реєстрації

друкованих засобів масової інформації

та громадських формувань

Управління державної реєстрації

Головного територіального управління

юстиції у Донецькій області

 

Skaip