Телефонна лінія «довіри» (06264) 3-10-13 щодня з 08.30 до 11.30, з 13.30 до 15.00, крім вихідних

 

28 вересня 2017 року в приміщенні Новоолександрівської сільської ради Олександрівського району за адресою вулиця Миру, буд.51, працювала точка доступу до безоплатної правової допомоги. Громадян приймали заступник начальника Головного територіального управління юстиції в Донецькій області з питань державної реєстрації -  начальник Управління  державної реєстрації Головного територіального управління юстиції  у Донецькій області Гудзенко Л.Г., завідуючий Олександрівської державної  нотаріальної контори Звягіна А.Ф., начальник відділу «Олександрівське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Марич Г.О., начальник Олександрівського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Гаврик Н.С. та заступник начальника Олександрівського районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Павленко Л.В.

Питання, з якими звернулись громадяни стосувались  поновлення пропущеного строку прийняття спадщини, порядок вступу в спадщину за законом та за заповітом, стягнення заборгованості по заробітній платі, порядок присвоєння кадастрового номеру земельній ділянці, переоформлення земельного паю,  отримання витягу з Державного реєєстру актів цивільного стану громадян відповідно до частини першої статті 135 Сімейного кодексу України, реєстрація смерті відповідно до статті 257¹ЦПК України та стягнення аліментів.

Під час проведення виїзного прийому до мобільної точки доступу до безоплатної правової допомоги за отриманням консультації звернулись 7 осіб.

Таким чином, жителі сільської місцевості мали можливість отримати безоплатну правову консультацію спеціалістів Головного територіального управління юстиції у Донецькій області та бюро правової допомоги.  

 

28 09 1

28 09 2

28 09 3

28 09 4

28 09 5

28 09 6