Телефонна лінія «довіри» (06264) 3-10-13 щодня з 08.30 до 11.30, з 13.30 до 15.00, крім вихідних

 

05.10.2017 Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області долучилося до семінару-тренінгу для керівників (заступників керівників) юридичних служб управлінь Пенсійного фонду України в районах, містах, районах у містах, а також об’єднаних управлінь області.

У заході у якості доповідачів взяли участь начальник управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Залозна О.С., заступник начальника управління – начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти цього ж управління Бабіч І.Ю.

У ході семінару із керівниками юридичних служб управлінь Пенсійного фонду України області визначені шляхи їх участі в реалізації Загальнонаціонального правопросвітницького проекту Міністерства юстиції «Я МАЮ ПРАВО!», адже підвищення рівня правових знань працівників є одним із завдань юридичної служби. Зроблено акцент на пріоритетах інформаційної кампанії до кінця поточного року в напрямку права громадян у сфері доступу до правосуддя, захисті прав власності тощо.

Окрему увагу звернуто на національний проект «Он-лайн будинок юстиції» та ті сервіси, які він увібрав у себе.

Під час семінару присутні мали можливість задати питання та поспілкуватися із фахівцями, отримати їх кваліфіковані пояснення з найбільш актуальних питань.

По закінченню заходу серед учасників семінару розповсюджені інформаційні матеріали Міністерства юстиції України, розроблені у рамках реалізації Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!».

Відділ систематизації законодавства,

правової роботи та правової освіти управління

реєстрації нормативно-правових актів,

правової роботи та правової освіти Головного

територіального управління юстиції у Донецькій області

 

05 10 01

05 10 02

05 10 03