Телефонна лінія «довіри» (06264) 3-10-13 щодня з 08.30 до 11.30, з 13.30 до 15.00, крім вихідних. «Гаряча лінія» відділу державної реєстрації актів цивільного стану (06264) 5-13-17, понеділок – четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця – з 08:00 до 15:45, крім вихідних. "Гаряча" лінія з питань діяльності оперативного штабу реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на території Донецької області, (06264) 4-24-81, щодня, крім вихідних, з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 16.00, у п’ятницю з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 15.45.

 

24 та 25 вересня 2018 року у містах Маріуполі та Краматорську проведені щоквартальні постійно діючі семінари із працівниками юридичних служб Донецької області.

 

Під час семінару обговорювалися актуальні та проблемні питання, розгляд яких безпосередньо впливає на діяльність працівників юридичних служб при виконанні ними свої функції та подальшому наданні ними роз’яснень чинного законодавства громадянам, які звертаються до них за правовою допомогою.

 

У семінарі взяли участь Кацюба О.В. (головний спеціаліст Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Донецькій та Луганській області) та Горустович О.О. (заступник начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правої освіти, управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Донецькій області), які розповіли присутнім про порядок припинення державної служби у разі втрати державним службовцем права на державну службу.

 

Начальник відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Дундар В.В., провідний юрист представництва Норвезької Ради у справах біженців в Україні Хорбаладзе В.Г. та координатор Данської Ради у справах біженців Барилко О.Ф. розповіли про особливості припинення та набуття права власності на нерухоме майно, яке перебуває на тимчасово неконтрольованій українською владою території.

 

Про припинення трудових відносин між роботодавцем та працівником, що залишився на тимчасово неконтрольованій українською владою території розповіли провідний юрист представництва Норвезької Ради у справах біженців в Україні Климович В.П. та провідний юрист Данської ради  у справах біженців Чекменьова О.Г.

 

Присутні на семінарі дізнались від заступника начальника управління державної реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Донецькій області Бабіч І.Ю. та головного спеціалісту цього ж відділу Танаджі М.В. про існуючі заходи з протидії насильству в сім’ї в рамках реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право». Присутнім також нагадали про необхідність здійснення передплати інформаційного видання Міністерства юстиції України «Офіційний вісник України».

 

Аудиторія з інтересом сприйняла інформацію. Під час семінару присутні мали можливість задати питання та поспілкуватися із фахівцями, отримати їх кваліфіковані пояснення з найбільш актуальних питань.

 

 

Seminar 1

Seminar 2

Seminar 3

Seminar 4

Seminar 6

Seminar 5