Телефонна лінія «довіри» (06264) 3-10-13 щодня з 08.30 до 11.30, з 13.30 до 15.00, крім вихідних. «Гаряча лінія» відділу державної реєстрації актів цивільного стану (06264) 5-13-17, понеділок – четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця – з 08:00 до 15:45, крім вихідних. "Гаряча" лінія з питань діяльності оперативного штабу реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на території Донецької області, (06264) 4-24-81, щодня, крім вихідних, з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 16.00, у п’ятницю з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 15.45.

1Seminar 1

 

20 грудня 2018 року обласним управлінням юстиції у містах Краматорську та Маріуполі проведені щоквартальні постійно діючі семінари із працівниками юридичних служб райдержадміністрацій, міських та районних у містах рад, районних адміністрацій у містах, управлінь та служб облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, урядових органів у системі міністерств, державних підприємств, установ та організацій регіону.

 

Під час заходів обговорювалися актуальні та проблемні питання, розгляд яких безпосередньо впливає на діяльність працівників юридичних служб при виконанні ними своїх функцій та подальше надання ними роз’яснень чинного законодавства громадянам, які звертаються до них за правовою допомогою.

 

Доповідачами з першого питання були Горустович О.О. (заступник начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти) та Кравець О.С. (головний спеціаліст цього ж відділу), які розповіли присутнім про аналіз основних недоліків та порушень, які були виявлені у ході перевірок стану правової роботи на державних підприємствах, в установах, організаціях та органах виконавчої влади протягом 2018 року. Присутнім також нагадали про необхідність здійснення передплати інформаційного видання Міністерства юстиції України «Офіційний вісник України».

 

Заступник начальника фінансового управління - начальник бюджетного відділу Краматорської міської ради Кирна Г.І доповіла присутнім про порядок та умови надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на придбання у комунальну власність житла для надання в тимчасове користування внутрішньо переміщеним особам.

 

Головний спеціаліст відділу взаємодії з суб’єктами державної реєстрації Юй М.В. довів до відома представників юридичних служб процедуру державної реєстрації речових прав у разі втрати чи пошкодження правовстановлюючих документів.

 

Про внесені зміни до Правил організації діловодства та архівного зберігання документів у державних органах, органах місцевого самоврядування, на підприємствах, в установах і організаціях розповіли Бурова В.В (спеціаліст відділу формування Національного архівного фонду та діловодства державного архіву Донецької області) і Танаджі М.В (головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти).

 

У семінарі взяли участь Василенко М.А. (провідний юрист представництва Норвезької Ради у справах біженців в Україні) та Чекменьова О.Г. (провідний юрист Датської ради біженців), які розповіли про порядок звернення внутрішньо переміщених осіб до судів.

 

Присутні дізнались від заступника директора Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Акіншина О.О. та директора Маріупольського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Сікори Н.Є про порядок процесуального представництва в судових органах юристів державних підприємств, установ та організацій.

 

Аудиторія з інтересом сприйняла інформацію. Всі мали можливість задати питання та поспілкуватися із фахівцями, отримати їх кваліфіковані пояснення.

 

1Seminar 2

 

1Seminar 3

 

1Seminar 4

 

1Seminar 5

 

1Seminar 6

 

1Seminar 7

 

1Seminar 8

 

1Seminar 9

 

1Seminar 10

 

1Seminar 11