Телефонна лінія «довіри» (06264) 3-10-13 щодня з 08.30 до 11.30, з 13.30 до 15.00, крім вихідних. «Гаряча лінія» відділу державної реєстрації актів цивільного стану (06264) 5-13-17, понеділок – четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця – з 08:00 до 15:45, крім вихідних. "Гаряча" лінія з питань діяльності оперативного штабу реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на території Донецької області, (06264) 4-24-81, щодня, крім вихідних, з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 16.00, у п’ятницю з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 15.45.

Trening 2

 

В умовах модернізації правової освіти в Україні питання формування правової культури майбутніх фахівців у всіх сферах професійної діяльності, їх правосвідомості, ціннісних орієнтацій набуває все більшого значення. У теперішній час педагогічний працівник є безпосереднім учасником освітньої політики держави. Рівень його правової культури повинен дозволяти найбільш глибоко і чітко реалізовувати вміння щодо вирішення проблемних ситуацій освітнього процесу, виступати захисником прав та інтересів учнів, які потребують грамотного педагогічного супроводу.

 

У рамках реалізації кампанії #CтопБулінг на базі Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Головне територіальне управління юстиції у Донецькій області запровадило цикл тренінгових занять для педагогічних працівників регіону.

 

Начальник відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Ірина Бабіч провела два заняття поспіль для педагогічних працівників та директорів закладів загальної середньої освіти.

 

Присутні дізнались про зміни, внесені до Закону України «Про освіту», які закріплюють чітке поняття булінгу та його типові ознаки. Вперше на законодавчому рівні визначено право педагогічних працівників на захист під час освітнього процесу від будь-яких форм насильства та експлуатації, у тому числі булінгу (цькування), дискримінації за будь-якою ознакою, від пропаганди та агітації, що завдають шкоди здоров’ю.

 

В той же час новими змінами у законодавстві на педагогічних працівників покладений обов’язок повідомляти керівництво закладу освіти про факти булінгу стосовно здобувачів освіти, педагогічних, науково-педагогічних, наукових працівників, інших осіб, які залучаються до освітнього процесу, свідком якого вони були особисто або інформацію про які отримали від інших осіб, вживати невідкладних заходів для припинення цькування.

 

У ході заходів від аудиторії надійшло дуже багато запитань стосовно запроваджених нововведень та механізму врегулювання конфліктних ситуацій на рівні школи, на які вони отримали кваліфіковані пояснення та поради.

 

Застосування тренінгу в сучасній системі професійної підготовки дає можливість активізувати весь спектр особистісних і професійно значущих якостей фахівців, їх знань, умінь та навичок.

 

Trening 4

 

Trening 1