Телефонна лінія «довіри» (06264) 3-10-13 щодня з 08.30 до 11.30, з 13.30 до 15.00, крім вихідних. «Гаряча лінія» відділу державної реєстрації актів цивільного стану (06264) 5-13-17, понеділок – четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця – з 08:00 до 15:45, крім вихідних. "Гаряча" лінія з питань діяльності оперативного штабу реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на території Донецької області, (06264) 4-24-81, щодня, крім вихідних, з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 16.00, у п’ятницю з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 15.45.

 

 

 

 

Сьогодні, 27 лютого, для учнів закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 19 міста Краматорськ проведено мотиваційну зустріч «Твоє майбутнє у твоїх руках». Спеціалісти обласної юстиції, Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Краматорського міського відділу з питань пробації спільно підготували для школярів захід спрямований на виховання загальнолюдських цінностей. Зустріч відбувалася в рамках проекту Міністерства юстиції «Програма відновлення для неповнолітніх». Головна мета цього проекту – це запобігання злочинності серед неповнолітніх та максимально раннє виведення неповнолітніх правопорушників із кримінального процесу з їх відновленням й ресоціалізацією.

 

Учням розповіли про види відповідальності, закріплені в законодавстві, при скоєнні злочинів. На прикладах з повсякденного життя, фахівці мотивували молоде покоління уникати правопорушень та вести добропорядний спосіб життя.

 

«Саме діти є тою ланкою суспільства, яка більше за всі інші піддається впливу, тому важливо вберегти їх від помилок та допомогти обрати вірний шлях саме зараз», - відзначила Катерина Стародуб, головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти.

 

Щоб допомогти школярам усвідомити відповідальність за скоєння злочинів, фахівцем Краматорського міського відділу з питань пробації було продемонстровано відеоролик «Діти за гратами». Ролик наглядно показував важку реальність та наслідки для тих, хто вже перетнув межу і вчинив кримінальне правопорушення.

 

Протягом зустрічі підлітки активно долучалися до обговорення. Їх цікавило як вони можуть захистити свої права. На підняті питання охоче відповів фахівець Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Молоді розповіли про саму систему безоплатної правової допомоги та можливість отримати безкоштовну консультацію, яка гарантується державою, на хвилюючі правові питання.

 

8

 

4

 

MyCollages

 

2