Телефонна лінія «довіри» (06264) 3-10-13 щодня з 08.30 до 11.30, з 13.30 до 15.00, крім вихідних. «Гаряча лінія» відділу державної реєстрації актів цивільного стану (06264) 5-13-17, понеділок – четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця – з 08:00 до 15:45, крім вихідних. "Гаряча" лінія з питань діяльності оперативного штабу реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на території Донецької області, (06264) 4-24-81, щодня, крім вихідних, з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 16.00, у п’ятницю з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 15.45.

 

Сьогодні, 19 березня, в рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» завітали до Маріупольського коледжу мистецтв та до Головного управління Держпродспоживслужби у Донецькій області. Провели низку заходів кампаній Міністерства юстиції для учнів, працівників.

 

На лекційному занятті «Зупинимо булінг» в Маріупольському коледжі мистецтв навчили дітей ефективно протистояти «булінгу» та розповіли як не стати жертвою суїциду.

 

«Залякування, знущання, псування майна серед однолітків – це не дії злочинців, а те, що відбувається серед учнів у школах. Всі ці поняття об’єднує один термін – «булінг». Саме тому, юстиція на сьогоднішній день приділяє дуже важливу увагу в боротьбі зі шкільним булінгом», – зазначила головний спеціаліст відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Марія Танаджі.

 

Присутнім розповіли, що таке «булінг», його основні види, а також детально зупинилася на питанні адміністративної відповідальності за скоєння даного виду правопорушення. Наголосили на прояві поваги один до одного серед однолітків, а також дотримання правил і норм діючого законодавства в навчальних закладах.

 

А ось в рамках правопросвітницької кампанії Міністерства юстиції та Центральної виборчої комісії «Я маю право голосу» заступник начальника відділу систематизації законодавства, правової роботи та правової освіти Олена Горустович майбутнім виборцям та працівникам Головного управління Держпродспоживслужби у Донецькій області надала рекомендації та практичні поради.

 

Для виборців, які приймали участь раніше у виборах нагадали про їх виборчі права, показали детальну презентацію «Вибори без порушень».

 

«У кожного є можливість дізнатися на сайті Державного реєстру виборців про включення себе до списку виборців та перевірити наявність своїх даних у приміщенні дільничної виборчої комісії», - розповіла Олена Горустович.

 

Виборці дізнались як тимчасово змінити місце голосування, як написати та куди подати заяву, скільки часу займає процедура зміни місця голосування і, які документи підтверджують, що місце голосування виборця змінено.

 

На завершення зустрічі спеціалісти юстиції роз’яснили де можна отримати інформаційну, психологічну тa правову консультацію.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

5