Телефонна лінія «довіри» (06264) 3-10-13 щодня з 08.30 до 11.30, з 13.30 до 15.00, крім вихідних. «Гаряча лінія» відділу державної реєстрації актів цивільного стану (06264) 5-13-17, понеділок – четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця – з 08:00 до 15:45, крім вихідних. "Гаряча" лінія з питань діяльності оперативного штабу реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на території Донецької області, (06264) 4-24-81, щодня, крім вихідних, з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 16.00, у п’ятницю з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 15.45.

1

 

26 вересня 2019 року обласним управлінням юстиції у містах Краматорську та Маріуполі проведені щоквартальні постійно діючі семінари із працівниками юридичних служб райдержадміністрацій, міських та районних у містах рад, районних адміністрацій у містах, управлінь та служб облдержадміністрації, територіальних органів центральних органів виконавчої влади, урядових органів у системі міністерств, державних підприємств, установ та організацій регіону.

 

Під час заходів обговорювалися актуальні та проблемні питання, розгляд яких безпосередньо впливає на діяльність працівників юридичних служб при виконанні ними своїх функцій та подальше надання ними роз’яснень чинного законодавства громадянам, які звертаються до них за правовою допомогою.

 

Доповідачами з першого питання були Тарасов В.Є (завідувач сектору з питань науки та вищої освіти Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації) та Щербаніц Ф.Ф (юрисконсульт юридичного відділу Маріупольського державного університету), які розповіли присутнім про функціонування системи фахової передвищої освіти, відповідно до Закону України “Про фахову передвищу освіту”.

 

Завідувач сектору з питань соціально-трудових відносин відділу праці управління праці та соціального захисту населення Краматорської міської ради Андрієвська О. М. та начальник відділу соціально-трудових відносин Департаменту соціального захисту населення Маріупольської міської ради Андрущенко О.М. доповіла про зміни у проведенні процедури повідомної реєстрації колективних угод і договорів, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 768.

 

У семінарі також взяв участь начальник відділення Національної служби посередництва і примирення в Донецькій області Хімчак А.Б., який довів до відома представників юридичних служб про способи запобігання та вирішення колективно-трудових спорів, конфліктів.

 

Про новий порядок проведення перевірки Держпраці та з яких причин проводитимуть нові перевірки, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.08.2019 № 823 розповіли Ніколєнко Є. О. (начальник відділу юридичного забезпечення Головного управління Держпраці у Донецькій області) і Морозова Н.О. (заступник начальника відділу Південного напрямку управління з питань праці Головного управління Держпраці у Донецькій області).

 

Також доповідачами були Федорова І. Є. (старший юрист Представництва Данської Ради у справах біженців в Україні у м. Слов’янськ ) та Криворучко В.М. (юрист Данської ради у справах біженців), які розповіли про механізм “будівельної амністії” для будинків, що були збудовані без дозвільних документів.

 

Аудиторія з інтересом сприйняла інформацію. Всі мали можливість надати питання та поспілкуватися із фахівцями, отримати їх кваліфіковані пояснення.

 

2

 

3

 

6

 

8

 

9

 

Більше фото