Телефонна лінія «довіри» (06264) 3-10-13 щодня з 08.30 до 11.30, з 13.30 до 15.00, крім вихідних. «Гаряча лінія» відділу державної реєстрації актів цивільного стану (06264) 5-13-17, понеділок – четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця – з 08:00 до 15:45, крім вихідних. "Гаряча" лінія з питань діяльності оперативного штабу реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на території Донецької області, (06264) 4-24-81, щодня, крім вихідних, з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 16.00, у п’ятницю з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 15.45.

7

 

З нагоди відзначення професійного свята – Дня юриста – фахівці Донецької юстиції організували мотиваційну зустріч «Шлях до успіху» для студентів Донбаського інституту техніки і менеджменту Міжнародного науково - технічного університету імені академіка Юрія Бугая.

 

Сьогодні разом з працівниками юстиції на мотиваційну зустріч завітали шановні гості - суддя, адвокат, приватний нотаріус, інспектор пробації та фахівець БВПД.

 

Розпочала захід модератор від Донецької юстиції Катерина Стародуб. Першим доповідачем виступив заступник директора Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Акіншин Олександр Олександрович. Поділився своїм шляхом на зустріч успіху - починаючи з отримання технічної та юридичної освіти, працюючи на юридичних фірмах та потрапивши до сучасного центру, який надає безкоштовно правову допомогу громадянам. Олександр запевнив, що юристом бути досить не легко, особливо коли треба надати якісну правову допомогу швидко, без великої кількості часу на вивчення документів.

 

Наступним доповідачем був адвокат, координатор приймальні Української Гельсінської спілки з прав людини Кадієвський Олександр Сергійович, який розповів про себе, з чого розпочав свою кар’єру та про працю у Гельсінської спілки з прав людини, яка надає безкоштовну правову допомогу.

 

«Бути юристом – це як бути постійним студентом, потрібно постійно отримувати нові знання, адже наше законодавство постійно змінюється. Як тільки ми зупинимося у розвитку, ми припинимо змагання у юриспруденції. Досягти професіоналізму можливо тільки власними силами, працюючи кожного дня на повну силу, – запевнила суддя Краматорського міського суду Донецької області Михальченко Анастасія Олександрівна. Вона надихнула студентів приходити на екскурсію та відкриті судові засідання до міського суду.

 

Про свій практичний досвід також розповіла приватний нотаріус Берзінь - Усова Ірина Анатоліївна, раніше працювала завідувачем Миколаївської державної нотаріальної контори Донецької області. Акцентувала увагу на проблемі втрати часу на гаджети, ігри та соціальні мережі. «Навчайтеся, отримуйте якісні початкові знання у навчальному закладі, для того щоб мріяти стати начальником, потрібно отримати багаж знань, життєвий досвід, стаж роботи та багато працювати», – наголосила нотаріус.

 

Завершив захід старший інспектор Краматорського міського відділу філії Державної установи "Центр пробації " в Донецькій області, майор внутрішньої служби Радченко Вадим Миколайович. Розповів молоді чим займається Центр пробації, про працю у поліції та порадив вивчати не тільки кодекси, але й уважно читати коментарі до них, для сприйняття та розуміння інформації.

 

Студенти з великим інтересом слухали мотиваційні розповіді гостей та мали можливість задати питання кваліфікованим спеціалістам різних галузей.

 

2

 

3

 

 

Більше фото