Телефонна лінія «довіри» (06264) 3-10-13 щодня з 08.30 до 11.30, з 13.30 до 15.00, крім вихідних. «Гаряча лінія» відділу державної реєстрації актів цивільного стану (06264) 5-13-17, понеділок – четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця – з 08:00 до 15:45, крім вихідних. "Гаряча" лінія з питань діяльності оперативного штабу реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на території Донецької області, (06264) 4-24-81, щодня, крім вихідних, з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 16.00, у п’ятницю з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 15.45.

Найменування посади

Кандидат

Результати
(загальна сума балів)

Примітки

1

заступник начальника відділу розгляду звернень та забезпечення діяльності комісії з питань розгляду скарг у сфері державної реєстрації управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

Ляднова Олександра Володимирівна

15,58

переможець конкурсу

2

головний спеціаліст відділу по роботі з персоналом управління кадрової роботи та державної служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області (вакансія на період відсутності основного працівника)

Свиридов Павло Володимирович

12,5

переможець конкурсу

Марєєва Наталя Олександрівна

11,83

другий за результатами конкурсу кандидат

3

головний спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Донецькій області (2 вакансії на період відсутності основного працівника)

Єрьомушка Артур Юрійович

12

переможець конкурсу

Темчишина Марія Сергіївна

12,4

переможець конкурсу

4

головний спеціаліст відділу державної реєстрації актів цивільного стану управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

Іванова Наталія Олександрівна

14,25

переможець конкурсу

5

головний спеціаліст відділу примусового виконання рішень управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

Кучерява Катерина Вікторівна

14

переможець конкурсу

6

головний спеціаліст відділу планово-фінансової діяльності управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

Никифоренко Ірина Олександрівна

18

переможець конкурсу

Кукса Катерина Володимирівна

16,5

другий за результатами конкурсу кандидат

7

провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності управління фінансового та матеріально-технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Донецькій області (вакансія на період відсутності основного працівника)

Кулак Валентина Іванівна

18,4

переможець конкурсу

Нашиван Ілона Олександрівна

14,6

другий за результатами конкурсу кандидат

8

старший державний виконавець Орджонікідзевського відділу державної виконавчої служби міста Маріуполь Головного територіального управління юстиції у Донецькій області (вакансія на період відсутності основного працівника)

Коваль Наталя Володимирівна

11,6

переможець конкурсу

9

старший державний виконавець Жовтневого відділу державної виконавчої служби міста Маріуполь Головного територіального управління юстиції у Донецькій області (2 вакансії на період відсутності основного працівника)

Шуріна Наталія Леонідівна

13,83

переможець конкурсу

10

головний спеціаліст Приморського районного у місті Маріуполі відділу державної реєстрації актів цивільного стану (вакансія на період відсутності основного працівника)

Водолазська Вікторія Володимирівна

12

переможець конкурсу

11

старший державний виконавець Першотравневого районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області (вакансія на період відсутності основного працівника)

Запальський Артем Миколайович

13,50

переможець конкурсу

12

державний виконавець Краснолиманського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області (1 вакансія постійно, 2 вакансії на період відсутності основного працівника)

Костенко Денис Сергійович

12,83

переможець конкурсу

Бухтіярова Юлія Олександрівна

13,5

переможець конкурсу

13

старший державний виконавець Костянтинівського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області (2 вакансії постійно, 1 вакансія на період відсутності основного працівника)

Чайка Сергій Геннадійович

13

переможець конкурсу

Камуз Вікторія Володимирівна

14,5

переможець конкурсу

14

головний державний виконавець Добропільського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області (вакансія на період відсутності основного працівника)

Козаченко Володимир Володимирович

14

переможець конкурсу

15

державний виконавець Дружківського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

Карпенко Ірина Олегівна

13

переможець конкурсу

16

головний державний виконавець Жданівського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

Герасенкова Дар’я Володимирівна

16,5

переможець конкурсу

17

старший державний виконавець Слов’янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області (5 вакансій постійно)

Волинець Анна Олександрівна

15,5

переможець конкурсу

18

державний виконавець Слов’янського міськрайонного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області (1 вакансія постійно, 1 вакансія на період відсутності основного працівника)

Сухов Михайло Євгенович

14,6

переможець конкурсу

19

спеціаліст Краматорського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області (1 вакансія постійно, 1 вакансія на період відсутності основного працівника)

Степанайтес Ольга Володимирівна

15

переможець конкурсу

20

спеціаліст Селидівського міського відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області (вакансія на період відсутності основного працівника)

Федоренко Анна Юріївна

14,5

переможець конкурсу