Телефонна лінія «довіри» (06264) 3-10-13 щодня з 08.30 до 11.30, з 13.30 до 15.00, крім вихідних. «Гаряча лінія» відділу державної реєстрації актів цивільного стану (06264) 5-13-17, понеділок – четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця – з 08:00 до 15:45, крім вихідних. "Гаряча" лінія з питань діяльності оперативного штабу реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на території Донецької області, (06264) 4-24-81, щодня, крім вихідних, з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 16.00, у п’ятницю з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 15.45.

Результати конкурсу на зайняття вакантних посад

державної служби категорії «Б» і «В» апарату Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

(наказ Головного територіального управління юстиції у Донецькій областівід 11.10.2016 №1449/4)

 

Найменування посади

Кандидат

Результати
(загальна сума балів)

Примітки

1

Начальник відділу реєстрації    нормативно – правових актів управління реєстрації нормативно – правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

Снайко Галина Олегівна

26

переможець конкурсу

Федоренко Владислав Сергійович

25

другий за результатами конкурсу кандидат

2

Заступник начальника відділу матеріально – технічного забезпечення управління фінансового та матеріально – технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

Куслаєнко Артем Вікторович

21,3

переможець конкурсу

3

Заступник начальника відділу з питань нотаріату Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

Дундар Володимир Валентинович

25

переможець конкурсу

4

Головний спеціаліст відділу аналітично – методичної роботи та проходження державної служби управління кадрової роботи та державної служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

Степанайтес Ольга Володимирівна

20

переможець конкурсу

5

Старший державний виконавець відділу примусового виконання рішень Управління державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

Редькін Михайло Олексійович

15,43

переможець конкурсу

6

Провідний спеціаліст відділу планово – фінансової діяльності управління фінансового та матеріально – технічного забезпечення Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

Безбабна Надія Олексіївна

17

переможець конкурсу

7

Спеціаліст відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

Наконечна Наталія Павлівна

10

переможець конкурсу