Телефонна лінія «довіри» (06264) 3-10-13 щодня з 08.30 до 11.30, з 13.30 до 15.00, крім вихідних. «Гаряча лінія» відділу державної реєстрації актів цивільного стану (06264) 5-13-17, понеділок – четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця – з 08:00 до 15:45, крім вихідних. "Гаряча" лінія з питань діяльності оперативного штабу реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на території Донецької області, (06264) 4-24-81, щодня, крім вихідних, з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 16.00, у п’ятницю з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 15.45.

Результати конкурсу на зайняття вакантних посад

державної служби категорії «Б» і «В» апарату Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

(наказ Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

від 28.12.2016 № 2005/4)

№                   Найменування посади                                          Кандидат                                  Результати                                    Примітки                                                                                                                                                         (загальна сума балів)

  1.            Начальник управління                                               Кобцев Дмитро                                     25                                          переможець

                            фінансового та матеріально-                          Вікторович                                                                                              конкурсу

                           технічного забезпечення –

                           головний бухгалтер Головного

    територіального управління

    юстиції у Донецькій області

2                      Заступник начальника управління -                            Зубар Світлана                                     23                                                 переможець

начальник відділу бухгалтерського                            Анатоліївна                                                                                            конкурсу

обліку та звітності управління

фінансового та матеріально-

технічного забезпечення Головного

територіального управління юстиції

у Донецькій області

  1.            Заступник начальника управління –                           Гуценко Тарас                                       24                                            переможець

    начальник відділу аналітично –                                 Олександрович                                                                                      конкурсу

    методичної роботи та проходження

    державної служби управління

    кадрової роботи та державної служби

    Головного територіального

    управління юстиції у Донецькій області

4                      Заступник начальника управління -                Снайко Галина                                       28                                              переможець

начальник відділу реєстрації нормативно-      Олегівна                                                                                                  конкурсу

правових актів управління реєстрації

нормативно-правових актів, правової

роботи та правової освіти Головного

територіального управління юстиції

у Донецькій області

5                      Заступник начальника управління -                Свиридова Віра                                   26                                               переможець

начальник відділу державної реєстрації                      Павлівна                                                                                                 конкурсу

друкованих засобів масової інформації

та громадських формувань Управління

державної реєстрації Головного

територіального управління юстиції

у Донецькій області

6                      Головний спеціаліст відділу організації                       Михайленко Дарія                              18                                               переможець

та контролю за виконанням рішень                Олександрівна                                                                                        конкурсу

Управління державної виконавчої служби                                          

Головного територіального управління

юстиції у Донецькій області

7                      Головний спеціаліст відділу аналітично-                     Бевз Олексій                                      17,2                                              переможець

методичної роботи та проходження               Володимирович                                                                                       конкурсу

державної служби управління кадрової

роботи та державної служби Головного

територіального управління юстиції

у Донецькій області

8                      Головний спеціаліст відділу державної                       Прокопенко Назар                              16                                                переможець

реєстрації актів цивільного стану                               Леонідович                                                                                             конкурсу

Управління державної реєстрації

Головного територіального управління                       Бойцова Юлія                         15                                                 другий за

юстиції у Донецькій області                            Анатоліївна                                                                                             результатами

     конкурсу

     кандидат