Телефонна лінія «довіри» (06264) 3-10-13 щодня з 08.30 до 11.30, з 13.30 до 15.00, крім вихідних. «Гаряча лінія» відділу державної реєстрації актів цивільного стану (06264) 5-13-17, понеділок – четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця – з 08:00 до 15:45, крім вихідних. "Гаряча" лінія з питань діяльності оперативного штабу реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на території Донецької області, (06264) 4-24-81, щодня, крім вихідних, з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 16.00, у п’ятницю з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 15.45.

 

 №

п/п

Місце проведення консультування громадян (назва установи/організації та адреса)

Дата консультування

Склад робочої групи (ПІБ, посада)

1.

Добропільський район:

- с. Криворіжжя

- м. Білозерське

- с. Золотий Колодязь

05.07.2018

10.00-11.00

12.00-13.00

14.00-15.00

Павлова О. В.

В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

 

Шумара А.М. – заступник начальника відділу «Добропільське бюро правової допомоги»

2.

Лиманський район:

- с. Ярова

- с. Новоселівка

- с. Рубци

19.07.2018

9.00-10.00

11.00-12.00

13.00-14.00

Павлова О. В.

В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

 

Воронов А.І. – начальник відділу «Лиманське бюро правової допомоги»

3.

Мангушський район:

- с. Урзуф

- с. Ялта

- с. Азовське

09.08.2018

10.00-11.00

12.00-13.00

14.00-15.00

Павлова О. В.

В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

Мануілов В.І. – начальник відділу «Мангушське бюро правової допомоги»

4.

Слов’янський район:

- Черкаська ОТГ

- Андріївська ОТГ

23.08.2018

09.00-11.00

12.00-14.00

Павлова О. В.

В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

Гусейнова Л.І. – головний спеціаліст відділу «Слов’янське бюро правової допомоги»

5.

м. Дружківка:

- с. Олексієво-Дружківка

- с. Райське

Костянтинівський район

- с. Кіндратівка

06.09.2018

09.00-10.00

11.00-12.00

13.00-14.00

Гудзенко Л.Г.

Заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації

 

Куракіна І.К. – начальник відділу «Дружківське бюро правової допомоги»

 

Гудзенко Л.Г.

Заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації

Акіншин О.О. – начальник відділу «Костянтинівське бюро правової допомоги»

 

 

6.

Великоновосілківський район:

- с. Андріївка

- с. Старомлинівка

- с. Красна Поляна

20.09.2018

09.00-10.00

11.00-12.00

13.00-15.00

Гудзенко Л.Г.

Заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області з питань державної реєстрації – начальник Управління державної реєстрації

 

Тахтаров О.О. – головний спеціаліст відділу «Великоновосілківське бюро правової допомоги»

7.

Мар’їнський район:

- с. Костянтинівка

- с. Максимільянівка

Покровський район

- с. Сонцівка

04.10.2018

10.00-11.00

12.00-13.00

14.00-15.00

Павлова О. В.

В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

 

Борзило О.С.- головний спеціаліст відділу «Вугледарське бюро правової допомоги»

Гордієнко В.В. – начальник відділу «Покровське бюро правової допомоги»

 

8.

Нікольський район:

- с. Темрюк

- с. Зелений Яр

- с. Республіка

18.10.2018

09.00-10.00

11.00-12.00

13.00-14.00

Павлова О. В.

В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

 

Сікора Н.Є. – начальник відділу «Нікольське бюро правової допомоги»

9.

Бахмутський район:

- Соледарська ОТГ

- Званівська ОТГ

08.11.2018

10.00-12.00

13.00-15.00

Павлова О. В.

В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

 

Болотюк О.Л. – начальник відділу «Бахмутське бюро правової допомоги»

10.

Слов’янський район:

- с. Маяки

- с. Мирне

- с. Билбасівка

- с. Андріївка

22.11.2018

09.00-10.00 11.00-12.00

12.30-13.30

14.00-15.00

Павлова О. В.

В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

Солошенко О.Л. – заступник начальника відділу «Слов’янське бюро правової допомоги»

11.

Костянтинівський район:

- с. Іванопілля

- Іллінівська ОТГ

- с. Новодмитрівка

06.12.2018

09.00-10.00

11.00-13.00

14.00-15.00

Павлова О. В.

В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

 

Янинович М.М. – заступник начальника відділу «Костянтинівське бюро правової допомоги»

12.

 м. Краматорськ:

- с. Красноторка

- с. Шабельківка

- с. Ясногірка

- с. Біленьке

13.12.2018

09.00-10.00

11.00-12.00

13.00-14.00

14.30-15.30

Павлова О. В.

В. о. начальника Головного територіального управління юстиції у Донецькій області

 

Синельник І.В. – заступник начальника відділу правової інформації та консультацій