Телефонна лінія «довіри» (06264) 3-10-13 щодня з 08.30 до 11.30, з 13.30 до 15.00, крім вихідних. «Гаряча лінія» відділу державної реєстрації актів цивільного стану (06264) 5-13-17, понеділок – четвер з 08:00 до 17:00, п’ятниця – з 08:00 до 15:45, крім вихідних. "Гаряча" лінія з питань діяльності оперативного штабу реагування на спроби рейдерських захоплень землі та зібраного врожаю на території Донецької області, (06264) 4-24-81, щодня, крім вихідних, з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 16.00, у п’ятницю з 09.00 до 11.30 та з 13.00 до 15.45.

 

п/п

Місце проведення консультування громадян (назва установи/організації та адреса)

Дата консультування

Склад робочої групи (ПІБ, посада)

1.

Долинська сільська рада

(Слов’янський район, с. Долина)

 

Хрестищенська сільська рада

(Слов’янський район, с.Хрестище)

18.07.2019

9.00-10.00

 

18.07.2019

11.00-12.00

Гнатушок А.М.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, керівники структурних підрозділів

Солошенко О.Л.

Начальник відділу «Слов’янське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги

2.

Білицька міська рада

(м Добропілля, м Білицьке)

 

Білозерська міська рада

(м Добропілля, м. Білозерське)

 

Новодонецька селищна рада

(Добропільський район, смт Новодонецьке)

24.07.2019

10.00-11.00

 

24.07.2019

12.00-13.00

 

24.07.2019

14.00-15.00

Гнатушок А.М.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, керівники структурних підрозділів

Шумара А.М.

Заступник начальника відділу «Добропільське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги

3.

Новоукраїнська сільська рада

(Мар’їнський район, с.Новоукраїнка)

 

Богоявленська сільська рада

(Мар’їнський район, с. Богоявленка)

 

Успенівська сільська рада

(Мар’їнський район, с. Успенівка)

08.08.2019

10.00-11.00

 

08.08.2019

12.00-13.00

 

08.08.2019

14.00-15.00

Гнатушок А.М.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, керівники структурних підрозділів

Жовнір Р.О.

Начальник відділу

«Курахівське бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги

4.

Сартанська селищна рада

(м. Маріуполь, смт Сартана)

 

Талаківська селищна рада

(м. Маріуполь, смт Талаківка)

 

Старо-Кримська селищна рада

(м. Маріуполь, смт Старий Крим)

22.08.2019

9.00-10.00

 

22.08.2019

11.00-12.00

 

22.08.2019

13.00-14.00

Гнатушок А.М.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, керівники структурних підрозділів

Сікора Н.Є.

Директор

Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

5.

Курахівська селищна рада

(м Селидове, смт Курахівка)

 

Гірницька міська рада

(м. Селидове, м.Гірник)

 

Цукуринська селищна рада

(м Селидове, смт Цукурине)

05.09.2019

10.00-11.00

 

05.09.2019

12.00-13.00

 

05.09.2019

14.00-15.00

Гнатушок А.М.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, керівники структурних підрозділів

Сікора Н.Є.

Директор

Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

 

6.

Новоандріївська сільська рада

(Волноваський район,

с. Новоандріївка)

 

Благодатненська селищна рада

(Волноваський район,

смт Благодатне)

 

Микільська сільська рада

(Волноваський район, с. Микільське)

19.09.2019

11.00-12.00

 

19.09.2019

13.00-14.00

 

19.09.2019

15.00-16.00

Гнатушок А.М.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, керівники структурних підрозділів

Сеніч О.В.

Начальник відділу

«Волноваське бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги

7.

Соловйовська сільська рада

(Ясинуватський район, с. Соловйове)

 

Новоселівська Перша сільська рада

(Ясинуватський район,

с. Новоселівка Перша)

 

Желаннівська селищна рада

(Ясинуватський район, смт Желанне)

10.10.2019

10.00-11.00

 

10.10.2019

12.00-13.00

 

10.10.2019

14.00-15.00

Гнатушок А.М.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, керівники структурних підрозділів

Сікора Н.Є.

Директор

Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

 

8.

Бердянська сільська рада

(Мангушський район, с. Бердянське)

 

Комишуватська сільська рада

(Мангушський район, с. Комишувате)

 

Стародубівська сільська рада

(Мангушський район,

с. Стародубівка)

24.10.2019

09.00-10.00

 

24.10.2019

12.00-13.00

 

24.10.2019

14.00-15.00

Гнатушок А.М.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, керівники структурних підрозділів

Мануілов В.І.

Начальник відділу

«Мангушське бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги

9.

Великоновосілківська селищна рада

(Великоновосілківський район,

смт Велика Новосілка)

 

Старомайорська сільська рада

(Великоновосілківський район,

с. Старомайорське)

 

Піддубненська сільська рада

(Великоновосілківський район,

с. Піддубне)

07.11.2019

10.00-11.00

 

07.11.2019

12.00-13.00

 

07.11.2019

14.00-15.00

Гнатушок А.М.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, керівники структурних підрозділів

Тахтаров О.О.

Головний спеціаліст відділу «Великоновосілківське бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги

 

10.

Сіверська міська рада територіальної громади

(Бахмутський район, м. Сіверськ)

 

Соледарська міська рада територіальної громади

(Бахмутський район, м. Соледар)

21.11.2019

9.00-10.00

 

21.11.2019

11.00-12.00

Гнатушок А.М.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, керівники структурних підрозділів

Болотюк О.Л.

Начальник відділу «Бахмутське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги

11.

Щербинівська селищна рада

(м. Торецьк, смт Щербинівка)

 

Новгородська селищна рада

(м. Торецьк, смт Новгородське)

05.12.2019

10.00-11.00

 

05.12.2019

12.00-13.00

Гнатушок А.М.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, керівники структурних підрозділів

Казакова С.О.

Начальник відділу «Торецьке бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги

 

12.

Миколаївська сільська рада

(Костянтинівський район,

с. Миколаївка)

 

Марківська сільська рада

(Костянтинівський район, с. Маркове)

 

Віролюбівська сільська рада

(Костянтинівський район,

с. Віролюбівка)

19.12.2019

9.00-10.00

 

19.12.2019

11.00-12.00

 

19.12.2019

13.00-14.00

Гнатушок А.М.

Начальник Головного територіального управління юстиції у Донецькій області, керівники структурних підрозділів

Янинович М.М.

Заступник начальника відділу «Костянтинівське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги

 

 

Консультування громадян за допомогою скайп-зв’язку

 

п/п

Бюро правової допомоги

Дата та час консультування 

Спеціалісти ГТУЮ у Донецькій області, які приймають участь у консультуванні

1.

Відділ «Нікольське бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

18.07.2019

10.00-11.00

Управління державної реєстрації

Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти

Відділ з питань нотаріату

2.

Відділ «Торецьке бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

15.08.2019

10.00-11.00

Управління державної реєстрації

Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти

Відділ з питань нотаріату

 

3.

Відділ «Дружківське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

12.09.2019

10.00-11.00

Управління державної реєстрації

Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти

Відділ з питань нотаріату

4.

Відділ «Костянтинівське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

25.09.2019

10.00-11.00

Управління державної реєстрації

Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти

Відділ з питань нотаріату

5.

Відділ «Добропільське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

17.10.2019

10.00-11.00

Управління державної реєстрації

Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти

Відділ з питань нотаріату

6.

Відділ «Слов’янське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

23.10.2019

10.00-11.00

Управління державної реєстрації

Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти

Відділ з питань нотаріату

7.

Відділ «Покровське бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

14.11.2019

10.00-11.00

Управління державної реєстрації

Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти

Відділ з питань нотаріату

8.

Відділ «Авдіївське бюро правової допомоги» Краматорського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

28.11.2019

10.00-11.00

Управління державної реєстрації

Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти

Відділ з питань нотаріату

9.

Відділ «Курахівське бюро правової допомоги» Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

12.12.2019

10.00-11.00

Управління державної реєстрації

Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти

Відділ з питань нотаріату



Графік

виїзного особистого прийому громадян начальником

Головного територіального управління юстиції у Донецькій

на ІІ півріччя 2019 року

 

 

Місце проведення особистого прийому громадян

Дата проведення особистого прийому громадян

Примітка

1.

м. Слов’янськ

16.07.2019

2.

м. Дружківка

20.08.2019

3.

смт. Олександрівка

17.09.2019

24.09.2019

4.

м. Торецьк

15.10.2019

5.

м. Бахмут

19.11.2019

6.

м. Костянтинівка

17.12.2019